Jak wybrać dobry laptop?

Zanim wybierzesz laptop dla siebie, musisz odpowiedzieć sobie na kilka prostych, ale bardzo ważnych pytań. Przede wyszyńskim musisz określić, do jakich celów chcesz używać swojego laptopa, gdzie będziesz na nim pracował, jakie powinien mieć wymiary i parametry techniczne.
macbook-1443927_640

Jeśli dużo podróżujesz…

Jeśli dużo podróżujesz, musisz pamiętać o tym, żeby wybrać laptop, który nie ma dużej wagi. Będzie to dla Ciebie wygodne rozwiązanie. Musisz również zwrócić uwagę, aby bateria była wytrzymała, w razie gdybyś nie miał możliwości podłączenia do zasilania.

Jeśli pracujesz w trudnych warunkach…

Jeśli pracujesz na swoim laptopie w trudnych warunkach, np. na budowie, w pociągu, autobusie, czy samolocie, warto wybrać laptop, który jest wytrzymały. Nie może mieć delikatnej obudowy, który może lec pęknięciu przy pierwszym uderzeniu. Warto również, aby taki laptop miał matową matrycę, która ułatwi pracę w dużym nasłonecznieniu.

Jeśli wykonujesz projekty graficzne…

Jeśli wykonujesz dużo projektów graficznych, musisz pamiętać o tym, aby zainwestowac w dobrą kartę graficzną, która umożliwi wykonywanie szczegółowych prac. Pamiętaj także, że taka karta ma dość duże wymagania sprzętowe, więc i to należy uwzględnić przy zakupie laptopa.


Scroll to Top